ג
 

דיוור אלקטרוני מבית "גמלא הראל", אפריל 2015

 

חבילת מימון מושלמת ליזמי נדל"ן:
הון עצמי נדרש מ-5% בלבד!

 

יזם יקר,

כיזם מנוסה בתחום הנדל"ן וודאי נתקלת לא אחת בסיטואציה בה כל שעמד בינך לבין עסקת נדל"ן נוספת היה מחסור בהון עצמי. היעדרו של הון עצמי נזיל וזמין מהווה עבור יזמים רבים "תקרת זכוכית" מבחינת יכולות הצמיחה -  אך אפשר גם אחרת: מימון הון עצמי באמצעות חברת "גמלא הראל" הפך בשנים האחרונות לדרכם של יזמים רבים לצמוח לרוחב, בעצם ללא מגבלה אמיתית.

  • גמלא הראל מציינת השנה 9 שנות פעילות בהן לוו על ידה, בהצלחה, עשרות   יזמים, שהקימו בעזרתה אלפי יח"ד מאילת שבדרום ועד עכו שבצפון.
  • ל"גמלא הראל" איתנות פיננסית, המאפשרת העמדת הון זמין ומיידי, הודות לבעלות המשותפת בחברה של קבוצת גמלא וקבוצת הראל ביטוח ופיננסים.
  • לנוכח הריבית הנמוכה במשק, אנו מציעים כיום ללקוחותינו חבילת מימון אטרקטיבית הכוללת מימון הון עצמי וכן אפשרות לליווי בנקאי מלא, כאשר כל שנדרש מהיזם הוא ניסיון יזמי מוכח, יכולת ביצועית והון עצמי מינימלי אשר עשוי להגיע לעיתים ל - 5% בלבד.

זוהי דרך מצויינת להרחבת היצע הפרויקטים באמצעות צמיחה לרוחב, כפי שיעידו עשרות לקוחותינו המרוצים.

אשמח להזמינך לפגישה במשרדינו כדי ללמוד על פעילותכם בשוק הנדל"ן ולבחון את אפשרויות שיתוף הפעולה בינינו. הינך מוזמן לפנות אלי באופן אישי:
טלפון נייד 052-2893936 או במייל
 [email protected].

 

בברכה,
טל  תפוחי
מנכ"ל גמלא הראל     

*הפנייה מנוסחת בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מכוונת לשני המינים.
 

ברוכים הבאים לבלוג של גמלא הראל!

בבלוג החדש שלנו מחכים לכם מאמרים, טורי דעה ועדכונים נוספים מתחום הנדל"ן שנכתבו על ידי המומחים שלנו. כתובת הבלוג: http://blog.gamla-harel.co.ilקריאה מהנה!

 

צרו קשר

לתיאום פגישת ייעוץ בנושא מימון הון עצמי לחצו כאן

 אתר גמלא הראל

לקבלת מידע נוסף בנושא מימון הון עצמי הכנסו לאתר האינטרנט שלנו.

 
 
 

גמלא הראל נדל"ן למגורים בע"מ
מרכז עזריאלי, דרך מנחם בגין 132 תל אביב
טל'  03-6086818 , פקס 03-6086815
[email protected]

להסרה מרשימת התפוצה